Darbojas elastīga atlaižu sistēma! Tālr. 67705704, 67843777, 67843778

Ventilējamo fasāžu ražošana

SIA Kviller piedāvā ventilējamo fasāžu ražošanu no Neobond kompozītajiem paneļiem. Pilns cikls no tāmēšanas un projektēšanas līdz gatavo elementu ražošanai - plāksnes, kasetes, palodzes, aiļu pieslēgumi, parapeti, ventilācijas restes un citas detaļas pēc pasūtījuma.

Ventilējamo fasāžu ražošana

Fasāžu ražošanas pakalpojumi

- fasādes kasešu un plākšņu ražošana ar mūsdienīgām CNC iekārtām

- speciālistu konsultācijas un tehniskais atbalsts

- mezglu un element izstrāde elektroniskā veidā

 

Piekaramā ventilējama fasāde sastāv no kompozītiem paneļiem Neobond, kuri tiek stiprināti pie nesošās sienas uz alumīnija karkasa. Ārsienu siltināšanai izmanto minerālo siltinājumu (akmens vate). Papildus tiek veidota gaisa šķirkārta starp siltinājumu un ārējo fasādes apdari, kas ļauj gaisam cirkulēt un izvadīt kondensātu. Ventilējamo fasāžu tehnoloģija ar kompozītiem paneļiem Neobond nobīda rasas punktu ārpus ēkas nešošām sienām.

 

Kompozītie paneļi Neobond ir universālais fasāžu apdares materiāls, kurš ļauj risināt sarežģītos arhitektūras un konstruktīvos uzdevumus. Piekaramo ventilējamo fasāžu priekšrocības ar kompozītiem paneļiem Neobond:
- plašs krāsu spektrs (vienkāršās krāsas, metāla krāsas, cinka, koka un akmens imitācijas u.c.)

- ilgmūžība

- izturība pret laika apstakļiem

- ātra montāža jebkurā gada laikā

- siltumekonomija

Privātuma politika | Kontakti
1995 – 2024 © Kviller SIA
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu darbību, šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot vietnes kviller.lv izmantošanu, Jūs apstiprinat savu piekrišanu datu uzglabāšanai savā ierīcē.
OK