Darbojas elastīga atlaižu sistēma! Tālr. 67705704, 67843777, 67843778

PAR IZMAIŅĀM PĀRDOŠANAS KĀRTĪBĀ

1. Pamatojoties uz Ministru kabineta noteiktiem ierobežojumiem tirdzniecības vietās, veikala telpās tiks ielaisti tikai vairumtirdzniecības klienti. Pasūtījumus iespējams veikt pa e-pastu (noliktava@kviller.lv) vai interneta veikalā https://online.kviller.lv.
 
2. Tirdzniecības pakalpojums mazumtirdzniecības klientiem SIA KVILLER veikalā netiks sniegts.
 
3. Mazumtirdzniecības klientiem ir iespēja veikt pasūtījumus pa e-pastu (noliktava[a]kviller.lv) vai interneta veikalā https://online.kviller.lv, izņemt preci SIA Kviller Pasūtījumu izsniegšanas punktā darba dienās no 09:00 līdz 18:00, vai pasūtīt preces ar piegādi.
 
4. Vairumtirdzniecības klienti apmaksu par preci var veikt bezskaidras naudas norēķinu veidā (t.sk. ar maksājumu kārtēm) vai skaidrā naudā. Pērkot preci klātienē ir jāievēro visi noteiktie ierobežojumi par atrašanos tirdzniecības telpās (distance 2 m, mutes un deguna aizsegs, ieeja tikai pa vienam).
 
5. Pasūtījumus vēlams veikt pirms ierašanas veikalā attalināti (tālrunis, e-pasts, e-veikals).
 
6. Vairumtirdzniecības klienti, ar kuriem ir noslēgti līgumi par preces pirkšanu uz pēcapmaksu, var iegādāties preces SIA Kviller veikalā klātienē un apmaksu veikt saskaņā ar līgumu.

 

Privātuma politika | Kontakti
1995 – 2021 © Kviller SIA
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu darbību, šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot vietnes kviller.lv izmantošanu, Jūs apstiprinat savu piekrišanu datu uzglabāšanai savā ierīcē.
OK