Darbojas elastīga atlaižu sistēma! Tālr. 67705704, 67843777, 67843778

Fasāžu renovācija un siltināšana

OLAINFARM fasādes renovācija

Pielietojums

Kompozītie alumīnija paneļi NEOBOND tiek izmantoti celtniecībā fasāžu apdarei, ka arī visu veidu fasāžu dekoram, t.i., paneļi tiek ražoti pēc individuālā pasūtījuma, un mūsdienu tehnoloģiju pielietošana ļauj veidot jebkādas sarežģītības elementus no vienkarši gludas virsmas līdz modernām 3D formām.

Fasādes renovācija Tomsona ielā 24 Rīgā

Materiāls

Kompozītie paneļi NEOBOND sastāv no 3 slāņiem: iekšējā nedegoša serde ir pārklāta no abām pusēm ar cieta alumīnija loksnēm. Paneļu kopējais biezums ir 4 milimetri, alumīnija slāņu biezums 0.5 mm.


Nedegošais pildījums nodrošina gan noturību pret ugunsgrēku, kā arī izcilu formas noturību: fasāde no NEOBOND kompozītpaneļiem ir vienmēr taisnā plaknē, nezaudē ģeometriju un nedeformējas ekspluatācijas gaitā.

Fasādes renovācija Tomsona ielā 24 Rīgā

Alumīnija loksnes ir pielīmētas pie serdes ar speciālo līmi, kas nodrošina ilgmūžību un noturību pret laika apstakļiem: ekspluatācijas temperatūra kompozītpaneļiem NEOBOND ir no -50oC līdz +105oC.

Iekšējais alumīnija slānis ir pārklāts ar pretkorozijas grunti, savukārt, ārējais pārklājums ir ASV kompānijas PPG Inc. polivinildenftorīda (PVDF) daudzslāņu krāsojums. Šī krāsa tiek uznesta augstā temperatūrā, kas nodrošina krāsojumam 20 gadu kalpošanas laiku bez krāsas toņa izmaiņām.

Fasāžu renovācija un siltināšana

Tehnoloģijas apraksts ēku ārsienu siltināšanai

Arsienu siltināšana ar NEOBOND fasādes paneļiem tiek veikta pēc vēdināmo piekārto fasāžu tehnoloģijas, t.i., starp ārējo dekoratīvo apdari un sienu siltinājumam ir 2-3cm telpa, kas veido gaisa kanālus. Pateicoties vedināšanai, ventilējama fasāde nodrošina ēkai elpošas sienas un līdz ar to vienmēr sausu iekšējo siltinājuma slāni.

Tehnoloģijas apraksts ēku ārsienu siltināšanai

Ventilējamas fasādes sistēma tiek montēta sākot no apakškonstrukcijas. Uz sienas tiek uzstādīti nesošie kronšteini, starp kuriem tiek ievietots siltumizolācijas materiāls parasti akmens vate. Pieļaujams izmantot arī putupolistirola loksnes, bet šajā gadījumā ārsienas tiek slēgtas ar neelpošu materiālu, un līdz ar to ēkas telpas nepieciešams biežāk vēdināt, kas, savukārt, ved pie nepieciešamības vairāk apkurināt ēku zemu temperatūru apstākļos.

Fasāžu renovācija un siltināšana

Uz nesošiem kronšteiniem uzmontē alumīnija nesošos T- vai L-profilus. Pateicoties līmeņošanai, piekaramā fasāde ir taisna, kas vizuāli uzlabo ēkas ārējo izskatu.
Pie uzmontēta karkasa stiprina NEOBOND kompozītpaneļus. Pastāv divi galvenie apdares varianti: apdare ar loksnēm vai ar kasetēm.

 

Fasādes paneļi

Pirmā variantā, fasādi pārklāj ar loksnēm, sagrieztām pēc nepieciešamiem izmēriem. Lokšņu savienošanas vietas (apt. 3-5mm) var atstāt brīvus, savienot ar H-veida profilu, vai izmantot citas krāsas materiālu, veidojot šuves.

 

Fasādes kasetes

Otrā variantā izgatavo apjomīgas kasetes. Kasešu savienojuma vietā veidojas šuves, un fasāde ir vizuāli sadalīta pa fragmentiem.

 

Montāžas darbi ir salīdzināmi ar sienu apdari ar ģipškartona loksnēm; speciālas iemaņas celtniekiem nav nepieciešami, līdz ar ko ventilējamo fasāžu tehnoloģija ir ļoti vienkārša un ātra.

OLAINFARM ēka pirms rekonstrukcijas

Mūsdienas tehnoloģijas, ka arī ražotnes atrašanās Rīgā, ļauj ražot fasādes elementus pēc nepieciešamiem izmēriem, kas garantē, ka visiem uzstādītiem elementiem ir precīza un nepieciešamā forma.

NEOBOND paneļu pielietošanas daudzveidība ļauj iemiesot dzīvē visdrosmīgākās pasūtītāja un arhitekta vēlmes.

 

Plašā krāsu gamma, kas atbilst mūsdienu arhitektūras un dizaina tendencēm, tai skaitā: metāliskās un RAL krāsas, koka un akmens imitācijas, nerūsējošā tērauda imitācija, cinka imitācija, slīpēta metāla un spoguļvirsmu tekstūras, viļņaina virsma, kā arī paneļi ar vara un tērauda pārklājumu, u.t.t.

OLAINFARM ēka pēc rekonstrukcijas - fasādes kasetes NEOBOND

NEOBOND priekšrocības

 • Energoefektivitāte: kvalitatīvi materiāli nodrošina paaugstinātu siltumizolāciju
 • Krāsas noturība: nav nepieciešama regulārā pārkrāsošana
 • Ēkas ilgmūzība: ventilējamās fasādes pasargā ārsienas no pelējuma
 • Unikalā fasādes identitāte: plaša krāsu toņu gamma un formu daudzveidība
 • Samazināti ekspluatācijas izdevumi: viegla fasādes apkope un tīrīšana pat no grafiti
 • Ātra un viegla montāža jebkuros laika apstakļos


NEOBOND īpašības

 • Neliels svars
 • Triecienizturība
 • Noturība pret laika apstākļiem
 • Akustiskās īpašības pazemina trokšņa līmeni

NEOBOND īpašības

Atbilstība Eiropas standartiem un normatīviem

 • Paneļi ir testēti saskaņā ar standartu EN13501-1 un atbilst ugunsreakcijas klasēm NEOBOND/FR – B-s1-d0 un NEOBOND/A2 – A2-s1-d0;
 • Vācijas Būvniecības Tehnoloģiju Institūta atļauja (DIBt);
 • Bīstamo vielu emisija atbilst stingrākām REACH un RoHS prasībām.

 


Privātuma politika | Kontakti
1995 – 2024 © Kviller SIA
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu darbību, šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot vietnes kviller.lv izmantošanu, Jūs apstiprinat savu piekrišanu datu uzglabāšanai savā ierīcē.
OK