Darbojas elastīga atlaižu sistēma! Tālr. 67705704, 67843777, 67843778

CNC frēzēšanas pakalpojumi

 


Piedāvājam lokšņu materiālu apstrādi ar jaudīgiem CNC frēzēšanas iekārtām. Mūsu rīcība ir CNC mašīnas, kuras pielāgotas dažādas sarežģītības darbiem. 

Frēzējam alumīniju, misiņu, kompozītos paneļus, organisko stiklu, PVH loksnes, polikarbonātu, polietilēnu un citus lokšņu plastikātus, ka arī pieņemam klienta materiālus - koks, finieris, citi plastikāti kuri nav mūsu sortimentā.

 

Pateicoties vieniem no lielākājiem darbagaldiem ar izmēru 2.1x5.0m mēs spējam frēzēt gandrīz neierobežotu materiālu spektru. Automātiskā frēžu maiņa, precīza dziļuma regulēšana, gaisa/šķidruma dzesēšana un citas tehnoloģiskās nianses ļauj veikt frēzēšanas darbus ātri, precīzi un kvalitatīvi.

CNC frēzēšanas pakalpojumi

Mēs frēzējam:

  • Plastikāta elementus dizainam un vizuālajai reklāmai
  • Polikarbonāta aizsargstiklus smagajai tehnikai
  • kompozīta alumīnija (ACM) fasādes kasetes
  • Masīvkoka finiera, MDF mēbeļu detaļas
  • Detaļas no tehniskajiem plastikātiem (PE, PETg)

Piedāvājam arī dimanta pūlēšanu (organiskais stikls un monolītis polikarbonāts, tikai taisnas formas) un ūdeņraža pūlēšanu (tikai organiskais stikls).

Mēs garantējam:
- augstu precizitāti
- kvalitatīvu griezuma malu
- ātrus izpildes termiņus

 

Privātuma politika | Kontakti
1995 – 2024 © Kviller SIA
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu darbību, šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot vietnes kviller.lv izmantošanu, Jūs apstiprinat savu piekrišanu datu uzglabāšanai savā ierīcē.
OK